Wyposażenie

Stół – konieczność czy zbędny wydatek?

Stół – konieczność czy zbędny wydatek?

Stół – mebel z czterema nogami, przy którym można usiąść na krześle i w prawidłowej pozycji pleców zjeść posiłek. Mimo tego nie znajduje się w każdym domu, gdyż został on wyparty przez ławy, znacznie niższe lecz uważane przez wielu za bardziej funkcjonalne.

stół.jpg

Biokominek - kominek do każdego mieszkania

Biokominek - kominek do każdego mieszkania

Wielu nam marzy się kominek, przy którym spędzimy spokojny zimowy wieczór wczytując się w ciekawa książkę lub z kieliszkiem wina w towarzystwie naszego partnera. Jeszcze do niedawna marzenia jego posiadania nie mogły być spełnione ze względów technicznych, bowiem do posiadania kominka potrzebny był po prostu komin.

plomien.jpg

Sypialnia

Sypialnia

Sypialnia to miejsce, w którym regenerujemy swoje siły i jest naszym azylem, do którego wstęp mamy tylko my. Z tego też względu powinno być jak najbardziej bliskie naszemu gustowi, zaprojektowane tak, byśmy czuli się ze swoim partnerem jak najlepiej.
Ze względów higienicznych nie powinno się w nim znajdować wiele rzeczy, na których osadza się kurz, zatem minimalizm jest jak najbardziej wskazany.

sypialnia.jpg

Renesans toaletki

Renesans toaletki

Toaletka, po tym, jak odeszła w zapomnienie w ostatnich czasach staje się ponownie popularna i stanowi obok łóżka podstawowe wyposażenie sypialni.
Nie zapominają o niej współcześni designerzy, dla których toaletka w sypialni to absolutna konieczność.

Pościel do sypialni

Pościel do sypialni

Podstawowym wyposażeniem sypialni jest łóżko. To właśnie od niego rozpoczynamy najczęściej wybór nowo powstającego miejsca, w którym będziemy regenerować siły i spędzać miłe wieczory z partnerem.

Po wybraniu ramy i najbardziej wygodnego materaca pora na to, co najbardziej widoczne, czyli pościeli. Powinna ona współgrać z wystrojem sypialni, co nie oznacza, że każdy komplet musi być w kolorze ścian sypialni.

posciel.jpg

Organizacja pokoju dziecięcego

Organizacja pokoju dziecięcego

Pokój dziecięcy wymaga wielkiej organizacji, bowiem pomieścić w nim musi się wiele rzeczy, które są tak samo ważne a ze względu na fakt, iż konieczne jest, by dziecko samodzielnie mogło sięgnąć po większość zabawek, powinny znajdować się one w zasięgu jego rączki, a więc stosunkowo nisko.

pokoj-dziecinny.jpg